Takže když zvýšení hlavní věc

 

To je ale krutý svět teď! A to se stává tvrdší a drsnější. Dívka by měla být laskavý a soucitný, není to? Ale odkud ona se z toho poučit? Ukázat jí hru na zacházení se zvířaty, jako je “pes v nemocnici.” Ať se starají o dítě zvířata teď, a to i ve virtuálním světě, a pak, možná, že bude přenášet své soucitné pocity a vnější svět a možná, aby to trochu hezčí?

Takže když zvýšení hlavní věc – ne obtěžovat podřízené kázání a kázání, a nebuďte příliš přísné rodiče – často smát spolu s malou dcerou šťastné děti vyrůstat šťastné dospělé. Do té doby – můžete jej složit pro celý svět, a to je to, co vám ukáže, jaký bude zájem. Takže to ukazuje dobré, jasné a informativní a nezůstávají v boku své hry – nechte ho ti, kdo to byl vyléčen ze dne společně nebo kartáčovaný, protože není těžké, ale je to – je to důležité. Pobyt pro nejlepší přítel dítěte, a dítě se stane přítelem na vás – nemusíte křičet na něj nebo si dát opasek. A úsměv častěji, protože děti nás kopírovat!

18

Mnozí rodiče se zajímají o otázku věkové hranice dětí sledování televize, stejně jako dovolený čas strávený v přední části obrazovky. Sledování televize přináší nejen zábavu, ale i škodlivé pro zdraví, zejména dětí. Četné studie ukazují, že televizní ovlivňuje psycho-fyziologický stav člověka.

Zde jsou některé negativní aspekty vlivu televizi:
1. Fyzická nečinnost
Při sledování televize, dítě nehýbe a převážně vsedě nebo vleže, což má vliv na vývoj jeho svalů. I v tak mladém věku pohyb hraje důležitou roli ve vývoji mozku.
2. Porušení ubytování oka
Dalším problémem, který vyplývá z prvního odstavce tohoto zrakovým postižením. Lidské oko má schopnost přizpůsobit se prostředí prostřednictvím sítnice a refrakčních změn velikost zornic. Při sledování televize pasivně oko vnímá obraz, který se odráží na sítnici. To způsobí, že oční atrofie a ztrácí schopnost vidět dobře.
3. Vlivy mozku