Tak to udělá Cibulka! Podívejte se na tréninkový den naší tenisové jednotky

BRATISLAVA – Cesta mezi světovou tenisovou elitou není vůbec jednoduchá.


Také známá je slovenská tenisová jednotka Dominika Cibulková (23), která je v současné době na 15. místě žebříčku WTA.Tenistka před nedávnem na svém webu zveřejnila ukázku toho, co všechno zahrnuje tvrdý trénink hráčky snažící se o proniknutí do TOP 10.

v pondělí čtyřiadvacetiletá tenistka je v současné době suverénní Slovenské jednotkou, ale v této sezóně se jí kvůli množství nepříjemných zranění nepodařilo dosáhnout výraznější úspěchy a konečně proniknout mezi elitní světovou desítku.Cibulková má v tomto roce na kontě devět výher a deset proher, přičemž největším tohtosezónny úspěchem byla finálová účast na turnaji v Sydney, kde však s Polskou Radwanska nezískala ani jedinou hru.

Rodačka z Prahy musela spolknout i trpkou prohru svého fedcupového týmu v semifinále Fed Cupu v Moskvě, kde Slovenky vedly po prvním dni už 2: 0, ale nakonec ani tento náskok nestačil na postup do vytouženého finále.

Sympatická tenistka se však rozhodně nenechává znechutit.Tvrdou prací v posilovně i na kurtu posílá soupeřkám příznačný odkaz: “Budu zase silná a chci útočit na nejlepší.”

Viz video zachycující tréninkový den Dominiky Cibulkové