Šetrné k životnímu prostředí

Šetrné k životnímu prostředí. Matrace by měla být vyrobeny z přírodních materiálů, které “dýchat”, t. E. prodyšná a žádné škodlivé výpary, při současném zachování jejich vlastností po celou dobu používání.

18903e942b78a54bdecee24d5acc4259

Ortopedichnost. Nejvíce často označované jako ortopedické matrace, na základě – přístroji s nezávislými prameny. Jsou dobré pro zdraví, ale jejich pozoruhodné vlastnosti cítit koberec dětský pouze pro dospělé. U dětské matrace nezávislý pramen není zásadní. Hlavní věc, která byla jednotka dvuhramochny, tj Po obou stranách rámu má obvod (tam jsou bloky výška 5-6 cm, ale nejsou používány při výrobě dětských matrací).

Ortopedická také volal všechny ty matrace, které umožňují pružiny mírně ohýbat pod křivkami těla přesně tam, kde potřeba. Páteř není flex, takže i v případě, že je pružina uvnitř jednotky – matrace může být kvalitativní. Složení matrace, trvanlivost je také důležité.

Na kolébce matrace není na škodu s odnímatelným krytem, ​​který lze snadno sejmout a vyprat. Často, s cílem rozšířit “životnost”, na něj, a pak dal voskované plátno plenku. A další. Nepoužívejte kupovat matrace, které byly v provozu!

Kromě postýlku a matraci, budete potřebovat ještě pár věcí, koberec dětský aby vytvořila zvláštní “dětský” atmosféru.

Povlečení. Sada obsahuje potřebné povlečení povlaky na přikrývky a listy. Na Deka by měli nosit prát, lisované lehké peřinu. Potřebujete dva povlaky na přikrývky a dvě spodní koberec dětský listy a další tři nebo čtyři menší horní prostěradlo. List může být bavlna, flanel, froté. Fabric musí být měkká. Škroby dětské povlečení není nutné.

Polštář. Děti do lékaři nedoporučují, a konkrétně zakazují spát na polštáři. Není škodlivé dítěte páteře opeřit. Děti potřebují plochý povrch. Pokud jste tak neklidný, že vaše dítě spí bez polštáře, dal ho pod hlavu několikrát přeložený plenku či ubrousek, ale je jisté, že bude velmi měkkým hadříkem.

Deky. Jeden jednoduchý quilt a tenkou deku. Obecně platí, že v případě, že byt je teplý, nepoužívejte teplé deky, dost teplé pleny nebo lehkou přikrývku. Přehřátí pro děti stejně škodlivé jako podchlazení.

Hračky pro dětské postýlky. Neměly by být příliš mnoho. To může být Toys- kolíčky (na straně postýlky). Můžete pověsit hudební hračku. Hudba umožňuje, aby dítě uklidnit koberec dětský, a pohybující se hračky odvést jeho pozornost, pokud je matka omluvil za chvíli. Důležité je, že hračky jsou v bezpečí a ne příliš malé, aby se dítě nemohlo spolknout.