Šatní skříň na oblečení

Šatní skříň na oblečení. Pro dětské oblečení by mělo být oddělené, čisté skříňku nebo samostatného police ve skříni rodičů. Umístěte položky v uvedeném pořadí, tak, že v případě potřeby je to po ruce.
190_cid324967bpid2937804
Na obsah
Co je to bezpečný dětský pokoj?

Nábytek by měl být:

stabilní, že nebylo možné otočit nebo převrátit,
silný vzhledem k aktivnímu dětských her,
efektivní, tj, bez vyčnívajících částí a ostrými hranami na které by mohlo dítě loví dál, narazí a nic nestane,
bezpečí z hlediska materiálů, z nichž je vyroben.

Požadavky na materiál:

prodyšnost,
nepřítomnost škodlivých látek v kompozici (těžké kovy, formaldehyd a t d.)..

Než budete moci použít všechny textilií je třeba umýt, požární bezpečnost: Textilní výrobky (stejně jako koberce), nesmí podporovat hoření, pásky by neměla být delší než 25 cm, jinak se dítě může ztratit v něm.

Je velmi důležité vybrat správné místo pro dětskou postýlku. Není pochyb o tom, že v prvním roce či dvou, že to bude v ložnici rodičů. Nenechávejte dítě v noci, a moje matka pokaždé běžet do jiné místnosti krmit a uklidnit své dítě, to není příliš pohodlné. Místo pro dětské postýlky musí být jasný, teplý, dobře větrané. Nemůžete dát dětskou postýlku vedle baterie, u okna. Nejlepší volba, pokud je umístěn vedle postele mámou a tátou. Pak se rodiče kdykoli schopni dosáhnout dítě. No, v případě, že dítě bude ležet hlavou k severu a východu. Nad postelí dítěte by nemělo viset nic (police, obrazy, skříně).