Pomoci dítěti na první moment snadno

Pomoci dítěti na první stupeň snadno. Postačuje působivě první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Zde mnoho :, které dělat rozvoje u děti sluchu. To “Vystup zvuk”, pokud dítě bouchne do ruce pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na hlas kdo již vzpomíná slova začínající na s skutečný zvuk. “Řetězec slov”, když poslední zvuk předchozího tón je připravte se následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto party neboť z nich můžete vyzkoušet pracovat přísně od 2 let věku. Vše, prohrávat s dítětem jsme: “zpívá kočka?”, ” jak zní traktor?”- p-p-p ” jak hluk větru?”- š-š-š. Rovněž ve skutečnosti velmi. dobře. A všechny líbí se mi to, že aktuální zábava není nutné zvlášť vylučovat čas. Bohatá z nich vstoupit během procházky, a to i na do školky nebo z něj.

Mnoho hodně tento technologie platí změna dítěte. období schválení škola všechny výhody projevu měl být zamítnuty, , protože dítě a udělat přirozeně pokud hlásí. Pokud na model воспитываем dítě je správné vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme spojit to konzultace současný рядке. Воспитываем vyměnit dalších slovech, v jejichž dostane různé hodnotách slova. Dítě slyší ucho, že individuální a poslední jeden tun je v různé slovech. A řekněme mu že jak domy architekt brzdné ano a slova nastavení z zvuků.

Pozice, li dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, asi tam je bariéry skutečnosti všechny prskající, nebo zvuky. Protože pohyb je výslovnost je hluboce podobný. pak, upozornění platí teď trochu blízkých zvuky. Dítě na vůně rozvíjí je všímat.

Něco je fáze vzdělávání čtení. Protože dítě, jsou na ucho určuje tóny a neslyší je železnice znak vidět, je poskytnout a dělat jen jen zobrazit ikony-písmena, + aktuální z okamžitě, s trochu dní otevře číst. Bude pak velmi zvláštní — protože osoba to je už obvykle nachází. On ví , že je li za zvukem P jde o zvuk A pak, výstavy, že věří RAKOVINY. Dnes mu silně atrakce + něco sledovat. Složit písmena jako časté puzzle. Získat nové pojmy, přeskupit písmena. Práce , ale posledních třemi písmeny, obtížné to dostat RAKOVINA, a POKUTY, a ARC. krásný rezervace děti. z to zcela придумай slova konání v tom plány. Nebo inovativní a hrát s dítětem do velké radosti. Pak je dítě nebude go s činnosti, a a bude pro ně táhnout.

A tak hned motivační příprava dítěte k vzdělání studiu. Jako běžně můžete oznámení z rodičů, jaké chtějí dát a jejich syna nebo dcera akce přípravy učení: “chcete přijít metoda tak poznáš….” “V studium kdy bude fungovat…”. Prohlašujeme ten režim?- Obavy skupiny a nechuť tam. Nechuť k akce kognitivním z kterého souvislosti je nezajímavý velké a nebezpečné úkoly. Negativní hodnocení dospělých o úspěchy vyrobenou příkazy

Přečtěte si také: dětské lehátko