Po několika týdnech vašich oblíbených dědiců začne škola podzimní prázdniny

Po několika týdnech vašich oblíbených dědiců začne škola podzimní prázdniny. A od začátku roku se dítě snaží vás potěšit ve všech směrech: přinést dobré známky, nevynechávejte školy a pomoc v domácnosti – zasloužený čas přemýšlet o současnosti. Tak proč nejdeš na zajímavý výlet do zahraničí? A dítě vášnivý a relaxovat.

2013_01_16_f41815

No, začněte s tím, že cestování s dětmi může být pro vás opravdu tvrdým oříškem, pokud nechcete znát všechny nuance cestovních dokladů pro vaše dítě.

Například, cestování s dětmi v Evropě může být problém, pokud nevíte, jaké dokumenty předložit na velvyslanectví. Kdo z rodičů nechtějí, aby se dovolenou svého dítěte a jeho štěstí, například v Disneylandu v Paříži? Nicméně, překážkou je obvykle nedostatek informací o otázkách týkajících se víz pro děti.

“Jak získat schengenské vízum pro děti?”, “Potřebuji vízum k dětem?” – Tyto otázky jsou velmi běžné v různých fórech.

travel.tochka.net rozhodla připravit podrobný návod. Nyní schengenské vízum pro děti – žádný problém.

Schengenské vízum pro děti – Registrace nového uživatele
Dítě je do ciziny: dělat cestovní doklad
Visa formulář žádosti o udělení schengenského víza – vzorek náplně ”

Nyní jste vyzbrojeni veškeré potřebné informace o pravidlech cestovních dokladů. Ale některé rodiče může být brzy odpor vůči otázku: “Není to vždy dítě jde na výlet s mými rodiči. Existuje také mnoho tety a strýcové, kteří jsou ochotni pro odpočinek s synovec nebo neteř. Co dělat? “.

Rodinná dovolená: užitečné články z travel.tochka.net

Chcete-li, aby příslušníky pohraniční stráže nevznikly příliš mnoho otázek, travel.tochka.net nabízí vyřešit tento byrokratická a starat se o konstrukci plné moci. Jsme konzultovali s notářem Andrei Levtsunom a považované za možnostmi pro úpravu povolení k opuštění dítěte v zahraničí.