Nemyslím požadovat okamžité poslušnost!

Nemyslím požadovat okamžité poslušnost!
Představte si, že váš manžel říká: “Zlato, pojď všichni, a je na čase, aby se mi šálek kávy.” Jak se vám líbí? Stejně tak vaše dítě nemá rád ho vyžadují, aby okamžitě opustil svou práci, je lepší ho varovat dříve “. Ach, mami, můžu stále hrát” “O deset minut později, budeme mít večeři,” to může také umožnit mu, aby si stěžují málo, Blind bezpodmínečná kapitulace charakteristické panenky, ale nepřispívá k vytvoření nezávislého, self-man.
Nedávají své dítě!
18
Je to o toleranci. Děti se okamžitě cítí, že rodiče se bojí být silná, pokud překročí meze toho, co je dovoleno, bojí se jim říci “ne”. To jim dává jistotu, že všechna ustanovení gumy – je posunout trochu, a oni protáhnout. Může pracovat v rodině, ale mimo dítě čeká na hořkým zklamáním. Dává dítěti – prostředky, aby ho připravit o možnost pěstovat přizpůsobit lidskému životu.
Buďte důslední!
V sobotu, mé matce dobrou náladu a ona umožňuje její syn porušit všechna pravidla (nebo některé z nich). V pondělí, když to dělá to samé, že “nesl na něm jako domečky z karet.” Představte si sami sebe v místě jejich dítěte. Jak se můžete naučit řídit auto, když červené světlo znamená “stop” v pondělí, úterý a ve čtvrtek, a ve středu av sobotu – “Můžete jít dál?” Děti potřebují požadavky na shodu. Potřebují vědět, co se od nich očekává. Narušení práv a povinností, které nejsou příznivé.
Neptejte se, co není vhodné pro věk dítěte!
Pokud očekáváte od svého dva roky staré dítě, on poslouchal, jak pět let, něco, co vyprovokovat jejich nepřátelství k sobě navzájem. On potřebuje dozrát chování, za který ještě není v pozici – je to špatné pro rozvoj svého vědomí.
Ne moralizování a nemluvte příliš mnoho!
Každý den, tisíce slov pokárání vyprazdňovány na naše děti. Pokud jsou všechny z nich zaznamenán na pásce a přejděte matky budou překvapeni. Co nemají říct svým dětem! Hrozby, výsměch, si stěžovat, všechny přednášky morálky … pod vlivem proudění dítěte slovní “off”. To je jediný způsob, jak ji chránit, a on rychle zvládl za něj. A protože je zcela uzavřena nemohl, cítí pocit viny, a to vyvíjí negativní sebe-obraz. Všechny “morálka” na konci je dítě omezen na takové programy: “Co jsi to udělal – je to špatné, že jsou špatné, protože je vyroben Jak jsi to mohl udělat po tom všem, co je dobré, že moje matka pro vás ..?” Jedno dítě ve školce tak bojí svého života: “Jdu se trefil, budu nakrájíme na malé kousky, já … uvidíme všechno vysvětlí.”