Místnost by měla být dostatečně lehká – alespoň

Místnost by měla být dostatečně lehká – alespoň po dobu tří světelných zdrojů nacházejících se na různých úrovních, jeden z nich bude mít dětskou postýlku a jedno na stole.
detskaja-dla-dvoih
Přemýšlet o tom, jaké oblasti budete sdílet pokoj. Předškoláků dvě zóny vyniká: prostor na spaní a her. A ve škole přidal ještě další dvě: v zóně studií a rekreace.

Barevnost je v dětském pokoji velmi cestovní postýlka důležité. Preferují lůžko tóny – světlé odstíny žluté, zelené, modré nebo růžové. Bohatá a světlé barvy – použití v malých prostorách interiéru.

V místnosti je dítě starší 3 let, odborníci doporučují, aby pověsit zrcadlo a nástěnné hodiny.

V ideálním případě, v dětském pokoji je místo pro sportovní koutek – žebřiny, provaz břevno.
Nábytek pro dětské pokoje:

Koupit minimální soubor nábytku: stoly a židle, postele, police, regály a zásuvek. Pokud je plocha umožňuje, přidejte křeslo křeslo v obývací části.

Vyberte si pro dítě není jen krásný nábytek, ale také stabilní, pevný a funkční, a co je nejdůležitější, bezpečný, bez zbytečných úhlů, aby se dítě nebolí sebe. Pro děti je ideální modulový nábytek vyrobený z přírodních materiálů.

Postýlky nesmí stát v průvanu nebo cestovní postýlka v jeho blízkosti baterie, neměl by být vystaven slunečnímu záření nebo elektrickým světlem. Je žádoucí, aby se navázal na omezovač postýlce, aby se dítě náhodou spadl v noci.

Dítě by nemělo být hodně hraček – dítě ztratil zájem o většinu z nich, a oni zase do koše.

Bez ohledu na roční dobu v místnosti by měla být dvakrát týdně dělat mokré čištění.

Je vhodné nepoužívat ohřívače, protože dětské postýlky spálí kyslík. Je lepší dát termofor na posteli dítě.

Optimální teplota 20 stupňů a vlhkost vzduchu je menší než 40%. V topné sezóny je vlhkost v bytě nedosahuje ani 20% a to i přes otevřené okno. Z tohoto důvodu je žádoucí, aby si koupit zvlhčovače, a v případě, že dítě má alergii, pak zvlhčovače a čističky vzduchu ionizátor.

Stejně jako u jakékoli jiné položky, dětské headsetu, postel by měla být ergonomicky tvarované, odolné, trvale udržitelný a krásné. Jak vybrat postel tak, aby vyhověly všem požadavkům?

Za prvé, hodně závisí na věku dítěte. Například vhodné lůžko pro novorozence od narození do dvou (nebo dokonce tří) let, v závislosti na provedení. Při výběru dětské postýlky dětské postýlky by měly věnovat pozornost své bezpečnosti. Musí být stabilní, odolný, vyrobený z přírodního materiálu, je lepší – dřevo. U těchto lůžek je běžně používaný březového dřeva, buk nebo borovice. Tato borovice a břízy jsou považovány za možnost rozpočet. Postele z buku je dražší, ale odolnější. Bez ohledu na plemeno dřeva, tento nábytek by měl pokrývat šetrná k životnímu prostředí nebo tónované laky nutně na vodní bázi, jejichž struktura nezahrnuje ohrožující plic formaldehyd.