Malé děti nedělají očkování proti možných lokálních poruch

Malé děti nedělají očkování proti možných lokálních poruch, jako je malárie, což naznačuje, že nikdo nikdy nenapadlo vzít dítě na safari. Nebezpečný hepatitida B je zahrnuta v kalendáři povinného očkování a jeden rok staré děti jsou obvykle očkovány. Někdy to dává smysl, aby jeden měsíc před odletem, které mají být očkovány proti hepatitidě A (je-li v této sezóně v zemi, kde se chystáte levné ubytování beskydy, došlo k vypuknutí choroby).
A tady jsem!
113
Co se týče taktiky rozvoj resortu, a pak, kteří přijedou na vaší dovolené, je doporučeno jít z letiště přímo do hotelu a tiše strávit první den Vašeho pobytu. Je nutné, aby si pohodlné, se dívat na vaše dítě: kdyby měl teplotu, je tam nějaký chuť k jídlu, ať už dobré náladě. Zároveň běhu je režim dne, sestřelil protože jet lag. Ne chůzi, ne plavání, bez přetěžování, dítě je pravděpodobné, že se vyrovnat se stresem z pohybu.

Celková aklimatizace těla (tj, zvykat na nové prostředí, vlhkost vzduchu, za atmosférického tlaku, voda) pokračuje 7-8 dny, takže nové umístění nemusí utratí méně než 2-3 týdny, a po návratu domů by se mělo opakovat příjmu izolaci.
Vše, co jsem sám se sebou nesou

Pomalu zadání nového způsob života, pokračujte aktivní odpočinek. Ale nezapomeňte, že vaše zdraví a zdraví vašeho dítěte je ve vašich rukou. Být na slunci mezi 11 a 16 hodin denně, dostanete popáleniny, dehydratace a negativní emoce. Kůže dítě je velmi zranitelná, tak i po ránu levné ubytování beskydy a večer na pláži, kdy slunce není tak aktivní, měla by být pravidelně mazány opalovací krém.

Viz také

I-Mom> Dovolená v těhotenství
Zdraví dítěte> Vše o opalovací krémy pro děti

Výrobky Arsenal dbát na cestu by měla být dostatečně velká, a to zejména v klidu s dítětem v zahraničí. V zagranpoezdki obtížné koupit lék. Proto, aby lékárničku, začněte se standardní sadou “od hlavy, ze žaludku az uší” a pokusí se vzít v úvahu možné problémy levné ubytování beskydy, které mohou očekávat, že vaše dítě do resortu. A nezapomeňte, že malé děti by neměli žádnou aspirinu nebo Analgin. Tyto léky mají závažné vedlejší účinky.

Malý cestovatel Sada by měla zahrnovat:

vlna, leukoplast, pipeta, teploměr;
roztoku peroxidu vodíku (3%), se přidá roztok brilantní zeleně (jednoduše “brilantní zelené”);
lék na popáleniny a bodnutí hmyzem (mast “zachránce” gel “Fenistil”);
antihistaminika (“Suprastin” “Tavegil” nebo “Claritin”);
antipyretika dva typy – rektální čípky a sirup (“Efferalgan”, “Kalpol” nebo “Panadol”);
aktivní uhlí a “Smecta” a “Regidron” levné ubytování beskydy doplnit minerály v zvracení a průjem;
boritá alkohol a kapky zánětem středního ucha (“Otipaks”).