Konstrukční požadavky

Nohy. Za prvé, musí být dítě postýlky být stabilní. Samozřejmě, že v postýlce či kolébce houpací pohodlné houpací novorozence. Ale nezapomeňte, že po 3-4 měsících bude dospělý dítě dětský nábytek začne otáčet a třepe postel, a pak se začnou stoupat. Proto bude každý měsíc zvýšit riziko, že se dítě ji bude zase s ním.

Pokud se rozhodnete vybrat dětskou postýlku, která stojí na běžce, preferují model, ve kterém jsou kompletní kola s připojenou svorkou.

Bary, nárazníky a spodní hloubku. Vzdálenost mezi mřížemi postýlky stěny by měla být alespoň 2-3 cm, ale ne více než 7-8 cm do čela dítěte, jeho údy nebo prsty nemají uvíznout.

Když dítě zuby začnou vybuchnout, bude aktuální silikonové pad být na okraji ráfku. Pro další dítě může zvolit pro sebe a jít zpátky do nábytek postele, jeden ráfek musí být odstraněny, nebo můžete odstranit několik barů.

2

V případě, že model poskytuje možnost snížit postýlku nebo zcela odstranit přední stěnu, dětská postýlka je pohodlně nastavit v blízkosti postele rodičů. To umožní matka nakrmit dítě v noci, aniž byste museli vstávat z postele.

Mnohé modely mají polohovací lůžka spodní části, což je velmi moderní dětské pokoje pohodlné. Dokud dítě není schopen vstát, dno může být zvýšen vyšší – pro pohodlí rodičů, kteří nepotřebují ohýbat nízká, aby se dítě v náručí a vrátit (což přispěje ke snížení napětí na zadní straně dospělého). Ale jakmile se dítě začal nábytek aktivně lézt, z bezpečnostních důvodů, že chcete nastavit hloubku dna tak, že není menší než 60-65 cm.

Spodní. Je žádoucí, aby spodní část postýlky byl nosič, není kontinuální. Takže matrace bude schopen “dýchat”, a je normálně suší se, což je důležité pro prevenci formy.

Je důležité, aby byl jesle žádné ostré rohy (nejen vnitřní, ale i vnější), nebo běží kolem dítěte může narazit na ně.

Praktičnost

Výběr modelů je široká postýlky. Konvenční postele obdélníkový design s vysokými tenkých tyčí jsou určeny pro děti od narození do zhruba dvou let. Postele transformátory s to prodlužovat a stát gauč, kde může dítě dětský nábytek spát, až vyroste na 8-10 let. Často, tyto modely jsou vybaveny zásuvkami pro skladování spodní prádlo, který je na horní části přebalovací stůl.

Další typ – dětská postýlka, dětská ohrádka. Má plastový nebo kovový rám pokrytý látkou nebo síťkou. Zde, dítě je vhodný nejen spánek, ale také hrát.