Jak vybrat chodítko

Jak vybrat chodítko

Všechny existující modely jsou v mnoha směrech podobné mezi sebou. Každý z nich obsahuje sedlo a tabulky, které jsou spojeny s kolečky pro snadný pohyb. Dítě sedí, takže na jeho spodní sedadla a opěrka nohou na podlaze. To je pravda, postavit na nohy a začne se rozhlížet, poznat okolní realitu.

Chodci pro miminko
gigantskii_samosval_wader_06.82712413D041409DA9B175FF656AB340
Všichni chodci jsou rozděleny do kruhové nebo obdélníkové (pouze své formě). Předpokládá se, že obdélníkový modelu bezpečnější, mají větší počet kol, hlavní věc – sledovat v nepřítomnosti ostrých hran, takže nemáte náhodou narazí na dítě. Základ chodec by měla být co nejširší, aby byla zajištěna stabilita konstrukce. Jedinou podmínkou – dítě bude chtít pohybovat po bytě, takže chodci by měli snadno projít dveřmi.

Jasné chodítka

Kola, která jsou na základně, hrají důležitou roli v pohybu celého zařízení. Čím více – čím více stabilní a také více mobilních chodci, kola obvykle od 5 do 10. Každé kolo musí být volně otáčet kolem své osy, někdy jsou modely s pojistnými kolečky, jen v případě, je-li dítě rozhodne provést zastávku na trase.

Chodci-bike

V tabulce top, která je jak kulaté a obdélníkové, pevná v polovině hrudníku dítěte. Tam si můžete dát nějaké hračky, aby se dítě pohyb mnohem zábavnější a zajímavější.

Volba invalidní vozík

Gurney ve své struktuře a mechanismu práce se podobá skútru. Funguje to takto: dítě sedět na speciální sedadla, tlačil nohy nad zem a postupně rozptýlena. Vhodné pro vozíčkáře vhodné pro ulici, ale není doma, protože je třeba více prostoru pro projev rychlosti a zrychlení, může dítě lépe poznat životní prostředí, a posílení svalů na cestách.

Invalidní vozík Invalidní vozík od firmy Fisher-Price
Pokud jde o výběr na vozíku – je důležité, aby se zaměřují na růst dítěte, tak to bylo vhodné, aby se start a urychlit nohama. Velmi užitečné, pokud máte pero, které má dodatečnou podporu. Velikost sedadla být vybrány na základě výšky a sestavení dítěte a sedadlo musí být umístěn na zadní straně a.