Ako si vybrať vankúš?

Ako si vybrať vankúš?

Podľa mojich pozorovaní, 90% z príčin bolestí hlavy – nesprávne uzavreté vankúš. Problémy krčnej chrbtice, krku Strnulo tendencia k rannej migrény – to všetko ukazuje, nie je v prospech vankúšom. Vankúše by mala byť ortopedické, priblížil vás tvaru a výšky, vypĺňanie by nemal vytvárať hrudky a nerovnomerný a chrbtice by mala byť vo vodorovnej polohe. Ak váš vankúš nespĺňa aspoň jeden z týchto požiadaviek – ihneď zahoďte ho.
detskaya-slaider
Pri výbere vankúš ako matrace, je odporúčané, Banaby aby si ľahnúť pár minút, “skúsiť” to, posúdiť, ako pohodlne. Vedľa subjektívneho pocitu komfortu, nie sú tam žiadne ukazovatele na niektoré vankúše tam. Jedinými výnimkami sú deti a ľudia, ktorí utrpeli porušovaniu krčných stavcov.

Získavajú vankúš pre dieťa by mala byť iba v prípade, že je aktívne a cieľavedome môže držať hlavu. Vyberte teda potrebujú sedák, vhodnú veľkosť. Ak je dieťa nepohodlné spať na vankúši, bude okamžite vedieť o tom. Ale všeobecne, výrobcovia sú zapojení Banaby do ortopedickými pomôckami, detské vankúše sú vyrobené, ktorá zodpovedá ich potrebám.

Kvalitný spánok – kľúčom k dobrému zdraviu a dlhovekosti. Z toho, čo spíte a ako spíte, závisí vaše zdravie a emocionálnu rovnováhu. Vedci preukázali, že pre dobrý odpočinok je dostatočne 7-8 hodín spánku. Malo by byť tiež pristupovať s veľkou zodpovednosť na usporiadanie a výber lôžko ortopedické matrace.

V súčasnej dobe trh ponúka obliečky cestovná postieľka veľmi široký výber rôznych typov matracov, tvrdosť, plnenie a cenovej kategórie. Ako si vybrať matrac a čo dávať pozor pred nákupom? Zoberme si základné pokyny pre výber ortopedické matrace.
Vyberte veľkosť matraca

Vyberte matrac prvá vec je určiť veľkosť matrace, takže predtým, než idete do obchodu, zmerať dĺžku a šírku postele. Váš nový matrac by mala plne zodpovedať rozmerom vašej postele, alebo mu bude neustále posúvať, a ako dôsledok – nedostatok ortopedické účinku, ktorý sa dosahuje celok faktorov.

Ako vypočítať optimálnej veľkosti matraca? K tomu, pridáme do ľudského rastu 20 cm a dosiahnuť optimálnu dĺžku ortopedické matrace. Pokiaľ ide o šírke výrobku, pre jedného modelu, to by nemalo byť menšie ako 80 cm, double -. Nie menej ako 140 cm musia mať dostatok priestoru pre odpočinok a spánok v polohe, ktorá sa vám páči. Nemusíte sa cítiť v pasci alebo obmedzené počas spánku – ak si kúpite určite považovať tento faktor príliš.
Vyberte typ matraca

Takmer všetky matrace sú rozdelené do dvoch typov:

jar;
pružinové.

Pružinové matrace, podľa poradia, sú rozdelené do dvoch typov: nezávislý box jarných a s jarnou typ “kostier”. V ortopedické matrace s pružinovým blokom nezávislého každú jar pracuje nezávisle na ostatných. Číselný priemer pružiny dosahuje asi 250 až 300 za meter štvorcový. Existujú “Multipaket” matrace na jar s väčším počtom – 500 kusov na meter štvorcový alebo vyšší. Výrobky s nezávislým blokom pružiny sú nastavené tak presne, ako je to možné pod krivkami ľudského tela detské koberce – Banaby, ako aj optimálne správne chrbtice podporu po celom otdyha.Vybrat matrace – tipy

Matrac sa závislým na jar bloku na základe pyativitkovyh pramene majú priemernú ortopedické účinok, pretože v závislosti pružín. Avšak, výbere matraca sa závislými pružinami, si uvedomiť, že tieto produkty majú významný nižšie náklady v porovnaní s inými modelmi. To z nich robí atraktívny pre kupca.

Pružinové matrace sú tiež rozdelené na dva typy: monolitické (jedno plnivo), alebo v kombinácii (v kombinácii niekoľkých materiálov).